Apartamenty

Posiadamy bazę starannie wybranych apartamentów zlokalizowanych w sercu Gdańska. Wszystkie nasze apartamenty są kompleksowo wyposażone i idealnie przystosowane do tego, aby spełnić wszelkie oczekiwania naszych gości, zarówno tych podróżujących samotnie jak i wraz z rodziną lub przyjaciółmi. Dajemy z siebie wszystko, aby poziom świadczonych przez nas usług był jak najwyższy i przede wszystkim, dawał naszym Gościom wszechstronną wygodę.

Oddajemy do Państwa dyspozycji niezwykle komfortowe apartamenty. Gdańsk to piękne miasto mające wiele do zaoferowania, z niezwykle bogatą historią. Warto więc zadbać o wygodę pobytu w tym wyjątkowym miejscu i skorzystać z naszych profesjonalnych usług.

Jeśli poszukujesz wygodnych apartamentów na Gdańskiej Starówce polecamy Ci naszą bazę nieruchomości. Wszystkie nasze apartamenty spełniają wspólne standardy, zatem możesz być pewny oferowanych przez nas warunków pobytu. Wynajem apartamentów w Gdańsku prowadzimy od wielu lat. Zrobimy co w naszej mocy, byś czuł się u nas jak w domu.

Rezerwuj pobyt

Right Stay ul. Świętego Ducha 21/23, 80-834 Gdańsk
Zarezerwuj nocleg w sercu miasta Gdańsk. Przeczytaj opinie o naszych apartamentach.